12 MARZEC- PROFILAKTYKA RAKA SZYJKI MACICY W LUBAWIE

Drogie Panie, zbliżamy się ku końcowi naszych spotkań profilaktycznych z zakresu profilaktyki raka szyjki macicy. 12 marca 2018 roku spotykamy się w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie (14-260 Lubawa, ul. Rzepnikowskiego 44) o godz. 16:00.

Tym razem przyjedzie z nami duża grupa specjalistów z różnych dziedzin.

  • Pogadankę tematyczną z zakresu raka szyjki macicy poprowadzi Pani Barbara Chojnowska z Agencji Świadczeń Medycznych Vita w Iławie. Pani Gosia opowie o ryzyku zachorowań na raka szyjki macicy, o tym jak przeciwdziałać wystąpieniu choroby oraz kiedy wykonać badanie aby wynik był najbardziej wiarygodny. Chętnym Paniom będzie także udzielała indywidualnych konsultacji i porad oraz wykona badanie cytologiczne.
  • Kolejnym gościem będzie Pan Łukasz Nikraszewicz z gabinetu rehabilitacyjnego Nikmed, który chętnym Paniom wykonana komputerową diagnostykę stóp za pomocą podoskaneru 2D. Będzie możliwość badania części podeszwowej stopy, wraz z oceną stanu skóry.
  • Następnie głos zabierze przedstawiciel największej polskiej sieci gabinetów i salonów optycznych Doktor Marchewka. Poruszone zostaną tematy dbania o wzrok. Uczestniczki będą miały możliwość dokonania darmowego badania wzroku i zasięgnięcia specjalistycznej porady okulistycznej. Szczegółowe informacje na temat salonu na stronie www.doktormarchewka.com
  • W następnej kolejności głos zabierze Pani Sybilla Bąktrener personalny, która pokaże kilka ćwiczeń w profilaktyce wysiłkowego nietrzymania moczu.
  • Na spotkaniu będzie można zasięgnąć krótkich porad dietetycznych, porozmawiać o zdrowym odżywianiu,  diecie antyrakowej oraz szkodliwych, rakotwórczych substancjach.

Jak widać zespół jest duży, a program ciekawy. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Dla osłody zapewnimy poczęstunek przy kawie, ciekawe upominki i gadżety oraz pokłady bardzo cennej i przydatnej wiedzy.

Drogie Panie! Nie może Was zabraknąć!