ODBYŁ SIĘ PIERWSZY WIECZÓR FILMOWY W WIELKICH BAŁÓWKACH!

W piątek 13 grudnia 2019 r. w Centrum Aktywności Lokalnej w Wielkich Bałówkach odbył się pierwszy wieczór filmowy!

Został wyświetlony film MAIDEN o dziewczynach, które zmieniły świat. Prawdziwa i pasjonująca opowieść o upartych, odważnych i niezależnych kobietach, które chciały całego życia. O ich determinacji, sile i marzeniach, których nie zatrzymał nawet ocean.

Pomysłodawcą wieczoru był Pan Piotr Wójcik – fotoreporter, dokumentalista, wykładowca na Wydziale Operatorskim Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, prezes Fundacji Picture Doc.

W przygotowanej sali nieśmiało gromadzili się uczestnicy. Jednak sala przed rozpoczęciem filmu była już cała zapełniona. Frekwencja dopisała. Każdy mógł poczęstować się kawą, herbatą oraz popcornem.

Na koniec filmu Pan Piotr Wójcik podziękował wszystkim za udział w wieczorze filmowym. W związku z tym, że była to pierwsza projekcja w Wielkich Bałówkach, w ramach uczczenia tego dnia został otwarty szampan, którym poczęstowani zostali wszyscy uczestnicy.

Bardzo cieszy nas taki odzew mieszkańców na realizację projektu. Mobilizuje nas to do organizowania podobnych akcji w przyszłości.

Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie! Dziękujemy również Panu Piotrowi za dobrą współpracę w organizacji wieczoru.