PROTOKOŁY Z ZAPYTAŃ OFERTOWYCH

Protokół z zapytania ofertowego nr 12/ZO/2019 dotyczącego wykonania gotowego projektu na roll-up’a promocyjnego dla Stowarzyszenia LGD Ziemia Lubawska wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego.

Protokół z zapytania ofertowego nr 11/ZO/2019 dotyczącego zlecenia czynności wchodzących w zakres prac wykonywanych przez kierownika Centrum Aktywności Lokalnej oraz działań pokrewnych na rzecz Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska

Protokół z zapytania ofertowego nr 10/ZO/2019  dotyczącego zakupu zabawki jo-jo z własnym nadrukiem, z dostawą do siedziby Zamawiającego.

Protokół z zapytania ofertowego nr 9/ZO/2019 dotyczącego zakupu zestawu kredek świecowych w opakowaniu z własnym nadrukiem, z dostawą do siedziby Zamawiającego.

Protokół z zapytania ofertowego nr 8/ZO/2019 dotyczącego zakupu odblaskowych opasek samozaciskowych, z własnym nadrukiem, z dostawą do siedziby Zamawiającego.

Protokół z zapytania ofertowego nr 7/ZO/2019 dotyczącego zakupu zamykanych podwójnych lusterek z własnym nadrukiem, z dostawą do siedziby Zamawiającego.

Protokół z zapytania ofertowego nr 6/ZO/2019 dotyczącego zakupu zestawu karteczek samoprzylepnych, z własnym nadrukiem, z dostawą do siedziby Zamawiającego.

Protokół z zapytania ofertowego nr 5/ZO/2019 dotyczącego zakupu notesów w zestawie z długopisami, z własnym nadrukiem, z dostawą do siedziby Zamawiającego.

Protokół z zapytania ofertowego nr 4/ZO/2019 dotyczącego zakupu toreb papierowych z własnym nadrukiem wraz z dostawą do siedziby  Zamawiającego.

Protokół z zapytania ofertowego nr 3/ZO/2019 dotyczy czynności wchodzących w zakres prac wykonywanych przez kierownika Centrum Aktywności Lokalnej oraz działań pokrewnych na rzecz Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska 

Protokół z zapytania ofertowego nr 2/ZO/2019 dotyczącego przeprowadzenia indywidualnych warsztatów wokalnych dla laureatów II Przeglądu Wokalnego ,,Hej Kolęda, Kolęda!”

Protokół z zapytania ofertowego nr 1/ZO/2018 dotyczącego zorganizowania i przeprowadzenia sesji fotograficznych dla laureatów konkursu fotograficznego pt. ,,Zimowa matka natura w obiektywie”


Protokół z zapytania ofertowego nr 26/ZO/2018 dotyczącego zakupu długopisów z własnym nadrukiem wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego