RUSZA NABÓR DRUŻYN DO UDZIAŁU W TURNIEJU CHARYTATYWNYM NA RZECZ SPORTOWYCH WAKACJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z DOMU DZIECKA W PACÓŁTOWIE!

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z Parterami Nowomiejskim Stowarzyszeniem Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Błękitna Mila”, Fundacją im. Działyńskich, Centrum Dialogu Obywatelskiego i Mediacji, Stowarzyszeniem Aktywności Lokalnej Ziemia Nowomiejska oraz Zespołem Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim zachęca firmy oraz kluby sportowe do udziału w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej na rzecz organizacji sportowych wakacji dla dzieci i młodzieży zamieszkujących Dom Dziecka w Pacółtowie.

Turniej odbędzie się 27 czerwca 2020 r. na Orliku przy Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim (ul. Tysiąclecia 88). Startujemy o godzinie 15:00! 

Aby zostać uczestnikiem Turnieju należy dokonać zgłoszenia drużyn poprzez złożenie karty zgłoszeniowej oraz uiścić wpisowe w kwocie min. 500 zł na wskazany w regulaminie nr konta.

Drużyna nie powinna przekraczać składu 6 – osobowego (5 zawodników w polu + 1 bramkarz). Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną dozwala się na udział 1 zawodnika rezerwowego (razem 7 członków drużyny).

Wszelkich informacji na temat turnieju udziela Pani Joanna Cabaj pod numerem telefonu 514 154 474 lub e-mail: jcabaj@lgdziemialubawska.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do 24 czerwca 2020 r. !

Zachęcamy lokalnych przedsiębiorców oraz reprezentantów klubów sportowych do tworzenia drużyn oraz udziału w Turnieju!

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem – REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA