SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE DOTYCZĄCE RAKA SZYJKI MACICY- GMINA KURZĘTNIK!

Drogie Panie!

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu dotyczącym profilaktyki raka szyjki macicy. Zainteresowanie nie było małe, ale zawsze może lepiej. 🙂

Nowy tydzień niesie nowe perspektywy i nową okazję do udziału w naszym projekcie, tym razem w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku. O godz. 16:00 w poniedziałek (12.02.2018 r.) spotykamy się po raz kolejny.Tym razem program będzie bardziej rozbudowany.

Oprócz profilaktycznej pogadanki tematycznej i możliwości wykonania darmowego badania cytologicznego w naszej ofercie będzie także:

  • Pogadanka dotycząca raka piersi. Przedstawione zostaną metody samobadania. Pani ze Studio Bra – Biust Świadomie Ubrany pokaże uczestniczkom w jaki sposób odpowiednio dobierać biustonosz. Chętnym Paniom pomoże także osobiście dobrać jego rozmiar oraz fason.
  • Możliwość wykonania analizy składu ciała. Specjalista w tej dziedzinie przy użyciu odpowiedniego sprzętu przeanalizuje skład ciała i udzieli odpowiednich wskazówek Paniom, które wyrażą chęć udziału w badaniu. Będzie to także okazja do posłuchania ciekawej prelekcji dotyczącej suplementacji żywieniowej.
  • Prelekcja z udziałem dietetyka klinicznego. Specjalista w dziedzinie dietetyki opowie o zdrowym odżywianiu, skutecznych metodach odchudzania, produktach żywnościowych najbardziej korzystnych dla naszego zdrowia. Odpowie także na pytania uczestniczek.

UWAGA!!!

Udział dietetyka w spotkaniu warunkowany jest odpowiednią frekwencją! Konieczne jest utworzenie co najmniej 25-osobowej grupy!

Drogie Panie! Mobilizujemy siły, zapisujemy się i zabieramy ze sobą koleżanki, sąsiadki, kuzynki i siostry! Gwarantujemy, że nie będzie to czas zmarnowany!

Każda uczestniczka otrzyma ciekawe i bardzo przydatne gadżety i prezenty.

My już byłyśmy i nie żałujemy. Przyjdź i Ty!