Turniej Piłki Nożnej za nami

 

W poniedziałek 19 grudnia 2016 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół w Bielicach odbył się Turniej Piłki Nożnej,  zorganizowany przez Lokalną Grupę Działania Ziemia Lubawska. Część oficjalną rozpoczęła Pani Marzena Gapska- Dyrektor Zespołu Szkół w Bielicach, która przywitała uczestników turnieju. Następnie głos zabrała Pani Weronika Jarzębowska- pracownik biura LGD Ziemia Lubawska, przedstawiając nagrody oraz źródło ich finansowania, dziękując uczniom oraz ich opiekunom za przybycie, zaś Pan Mariusz Kaźmierczyk sędzia turnieju przedstawił regulamin oraz ogólne zasady rozgrywek.

Turniej skierowany był dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z obszaru LGD Ziemia Lubawska.

W zawodach uczestniczyły 3 szkoły: ZS Bielice, ZSZ Kurzętnik oraz ZS Lubawa.

Mecze rozgrywane były metodą każdy z każdym. Po zaciętej walce najlepszą drużyną okazała się drużyna z Kurzętnika. Drugie miejsce zajęła szkoła z Lubawy, a trzecie szkoła z Bielic. Każda z drużyn otrzymała puchar, medale, piłkę oraz indywidualne upominki. Po Turnieju każdy uczestnik otrzymał również ciepły posiłek.

Dziękujemy wszystkim szkołom za udział w Turnieju, zaciętą walkę oraz świetną zabawę.

Zespołowi Szkół w Bielicach składamy serdeczne podziękowania za udostępnienie obiektu, w którym mogły odbyć się rozgrywki.