Uroczyste wręczenie czeków w ramach programu “Tesco- decydujesz, pomagamy”

Dnia 16 lipca 2018 r. w Supermarkecie Tesco w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się wręczenie czeków laureatom projektu “Tesco- decydujesz, pomagamy”. Symboliczne czeki zostały wręczone z rąk Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie Pana Tomasza Waruszewskiego.

Decyzją klientów sklepów Tesco umiejscowionych w Nowym Mieście Lubawskim oraz Lubawie projekt “Na zdrówko” stworzony przez Lokalną Grupę Działania Ziemia Lubawska zajął II miejsce, zdobywając 14 022 głosów.

Fundacja Tesco przekaże 3000 zł na realizację projektu promującego zdrowy tryb życia, pokazującego alternatywy spędzania wolnego czasu w sposób aktywny, propagującego profilaktykę antynowotworową. Na imprezie spotka się lokalna społeczność by wspólnie zadbać o swoje zdrowie, skorzystać z porad dietetyczno – medycznych i posłuchać o profilaktyce chorób nowotworowych. Będzie to także okazja do udziału w zajęciach Fitness i nie tylko.

Serdecznie gratulujemy pozostałym laureatom z terenu funkcjonowania naszego Stowarzyszenia.

  • Miejsce pierwsze zajął Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Nowe Miast Lubawskie Z/S w Mszanowie na realizację projektu ” Łączymy pokolenia we wsi Lekarty”.
  • Miejsce trzecie zajęła Szkoła Podstawowa w Skarlinie na realizację projektu “Siła jest w nas”

Informacje na temat daty realizacji projektu”Na zdrówko” będziemy Państwu przekazywać na bieżąco.