WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE RĘKODZIELNICZYM ,,ŚWIĄTECZNY BOX PEŁEN OZDÓB”

W dniu 29 listopada w Centrum Aktywności Lokalnej w Wielkich Bałówkach odbyło się wręczenie nagród wszystkim uczestnikom oraz laureatom konkursu rękodzielniczego ,,Świąteczny box pełen ozdób”. W sumie zebrało się ponad 70 Pań z Kół Gospodyń Wiejskich.

Na wstępie Pani Agnieszka Stajszczak- Prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska przywitała wszystkich zgromadzonych i pogratulowała wyobraźni oraz pomysłowości. Podziękowała również za poświęcony czas włożony w wykonanie świątecznych boxów.

Nikt nie wyszedł z pustymi rękoma. Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali zestawem noży kuchennych, przepiśnikiem, kubkiem z miarką oraz lokalnym przewodnikiem po zabytkach.

Za zajęcie I miejsca Koło Gospodyń Wiejskich Ostaszewianki otrzymały bon o wartości 500 zł oraz książki ,,Insulino odporność”.

Za zajęcie II miejsca Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Lipinki otrzymały bon o wartości 400 zł oraz książki ,,Obiady na 365 dni”.

Za zajęcie III miejsca Koło Gospodyń Wiejskich Tuszewianki otrzymały bon o wartości 300 zł oraz książki ,,Kuchnia dla zabieganych”.

Ozdoby z złożonych w konkursie boxów przyozdobią budynek Centrum Aktywności Lokalnej.

Część ozdób zostanie przekazana na licytację, a dochody z niej przeznaczone będą na rzecz Julii Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego. Już dziś zachęcamy do udziału.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom!

W linku poniżej przedstawione są wszystkie prace złożone w konkursie:
http://lgdziemialubawska.pl/wyniki-konkursu-rekodzielniczego-swiateczny-box-pelen-ozdob/