facebook
14 – 260 Lubawa, ul. Biskupów Chełmińskich 1 56 49 181 63 514 154 474
Nasz wpis

Jednodniowy Rajd Rowerowy w gminie Rybno

Jednodniowy Rajd Rowerowy w gminie Rybno
Drodzy Mieszkańcy,
razem z Parafią pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie i OSiR Rybno zapraszamy na Jednodniowy Rajd Rowerowy w gminie Rybno. 😉
🕒Kiedy? 23 września 2023 r. o godz. 9:00 (rajd rozpocznie się Mszą Św.)
🗾Gdzie? Rybno (zbiórka przy Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa)
🗺️Trasa: „Błękitny Szlak”, około 26 km
🚴 Jednodniowy Rajd Rowerowy w Gminie Rybno organizowany jest w związku z Dniem Bez Samochodu. Poprzez aktywny wypoczynek będziemy mogli kolejny raz wspólnie spędzić czas i porozmawiać na temat kwestii ochrony środowiska.
♻️ W trakcie rajdu, zatrzymamy się na przerwy edukacyjne, podczas których poznamy przyrodnicze i kulturowe wartości okolicy. Chcemy pokazać stare obiekty sakralne, kapliczki, pomniki przyrody, obszar Natura 2000 i rezerwat przyrody Piekiełko.
🍃 Po rajdzie na wszystkich uczestników czeka zupa, kiełbaska z ogniska i deser, a dla tych, którzy wezmą udział w konkursie nagroda. Konkurs przewidziany jest po wycieczce i wtedy zdradzimy jego szczegóły.
✅ Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wysłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@lgdziemialubawska.pl lub zgłoszenie pod nr tel. 514 154 474, podając imię i nazwisko uczestnika, adres oraz numer telefonu.
Zabierzcie przyjaciół lub rodzinę i koniecznie przyjedźcie do Rybna! 🤭

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty