facebook
14 – 260 Lubawa, ul. Biskupów Chełmińskich 1 56 49 181 63 514 154 474
Nasz wpis

Podpisanie Umowy o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

Podpisanie Umowy o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
Z wielką radością możemy powiedzieć „mamy to”! ❤️
Właśnie dziś, tj. 21 grudnia 2023 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego, odbyło się oficjalne podpisanie „Umowy o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego, reprezentowanym przez Marcin Kuchciński – Marszałek Woj. Warmińsko-Mazurskiego i Sylwia Jaskulska Wicemarszałek Województwa.
W imieniu Zarządu LGD Ziemia Lubawska umowę podpisała Prezes Zarządu LGD Ziemia Lubawska Pani Hanna Bem i Wiceprezes Zarządu LGD Ziemia Lubawska Pan Jacek Wolski.
Podpisanie umowy oznacza, że Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska, obejmująca swym zasięgiem osiem gmin, nadchodzący rok 2024 rozpoczyna z nową perspektywą finansową i nowymi zadaniami do realizacji wynikającymi z Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnego LGD ZL na lata 2023-2030.
Serdecznie gratulujemy wszystkim lokalnym grupom z naszego województwa, którzy również dziś podpisali swoje umowy i życzymy powodzenia w realizacji noworocznych celów. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty