14 – 260 Lubawa, ul. Biskupów Chełmińskich 1 56 49 181 63 514 154 474
Blog Post

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Bociany w krajobrazie Ziemi Lubawskiej”

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Bociany w krajobrazie Ziemi Lubawskiej”
📣 W ubiegłym miesiącu trwał konkurs fotograficzny „Bociany w krajobrazie Ziemi Lubawskiej”, a teraz przyszedł czas na jego rozstrzygnięcie. 🙂
🌿 Celem konkursu było ukazanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych Ziemi Lubawskiej poprzez fotografie przedstawiające bociany.
🕰 9 września jury oceniło wszystkie nadesłane prace, a 13 września odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystawy konkursowych prac.
🏆 Zwycięzcy konkursu:
– I miejsce: Jolanta Jackiewicz
– II miejsce: Kamil Karbowski i Paweł Szordykowski
– III miejsce: Edward Balewski
– wyróżnienie: Anna Balewska i Marcelina Mańska
🎁 Nagrody wręczyła pani Monika Empel – Dyrektor biura LGD Ziemia Lubawska wspólnie z organizatorem konkursu Panem Janem Ostrowskim – Prezesem Stowarzyszenia Ochrony Przyrody i Dziedzictwa Kulturowego w Łąkorzu oraz Panią Irminą Mościcką – Przewodniczącą Komisji Konkursowej.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podzielenie się swoimi fotograficznymi spojrzeniami, a zwycięzcom gratulujemy! 👏
Zapraszamy również do obejrzenia wystawy na żywo i odkrycia, jak wyjątkowo bociany wpisują się w krajobraz naszej Ziemi Lubawskiej. 😉
  

Related Posts