facebook
14 – 260 Lubawa, ul. Biskupów Chełmińskich 1 56 49 181 63 514 154 474
Nasz wpis

Piknik Zrównoważonego Rozwoju Wsi Rumian za nami

Piknik Zrównoważonego Rozwoju Wsi Rumian za nami
Piknik Zrównoważonego Rozwoju Wsi Rumian za nami. ♻️🌞💙
🌿 Piknik był podsumowaniem projektu „Powrót do źródła” i rozpoczął się otwarciem nowo zagospodarowanego miejsca wypoczynku poprzez symboliczne przecięcie wstęgi przez Wójta Gminy Rybno Pana Tomasz Węgrzynowskiego, Dyrektor biura LGD Panią Beatę Kowalską, Prezes Stowarzyszenia Z natury dla kultury Panią Monikę Grabowską-Kuśmirczuk, Przewodniczącą KGW Rumian Panią Jolantę Kozłowską oraz Skarbnik KGW Rumian Panią Monikę Perowicz.
🥞 Podczas wspólnych rozmów wszyscy mogli delektować się przepysznym ciastem upieczonym przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rumianie, a najmłodsi uczestnicy aktywnie spędzili czas przy zabawie i edukacyjnym quizie o wodzie, za udział w którym otrzymali drobne upominki.
🗺 Podobno wszystko co dobre szybko się kończy, ale nie w tym przypadku. Nowe miejsce na Ziemi zostaje z nami na zawsze. W realizację tego projektu zostało włożone dużo pracy i serca, dlatego dbajmy o nie, bo to naprawdę idealne miejsce do wspólnego wypoczynku, z którego przede wszystkim płynie spokój.
Dziękujemy Fundacji ORLEN, ponieważ projekt dofinansowano ze środków Fundacji ORLEN w ramach projektu „Powrót do źródła”. ☺️
Dziękujemy również Sołtys wsi Rumian Pani Elżbiecie Rozentalskiej za zaangażowanie i chęć działania, a także wszystkim uczestnikom pikniku, że byliście razem z nami. Mamy nadzieję, że wczorajsze popołudnie to początek dobrej współpracy.
Do zobaczenia! 😉
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane posty